اسانس تونر و شیر پاک کن دکتر راشل DR.RASHEL
اسانس تونر و شیر پاک کن دکتر راشل DR.RASHELاسانس تونر دکتر راشل DR.RASHELشیر پاک کن دکتر راشل DR.RASHELاسانس تونر و شیر پاک کن دکتر راشل DR.RASHELاسانس تونر و شیر پاک کن دکتر راشل DR.RASHEL

اسانس تونر و شیر پاک کن دکتر راشل

DR.RASHEL
هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
1906
۱۹۸,۰۰۰
۰%
۱۹۸,۰۰۰

معرفی

محصولات دکتر راشل👌🏻

اسانس تونر(اسانس شیرپاکن) دکتر راشل🍊

 شیرپاکن دکتر راشل🍊 

بررسی تخصصی

اسانس شیر پاک کن روشن کننده و جوان کننده ویتامین C .

آنتی اکسیدان ،

سفید کننده پاک کنندگی،

کاهش منافذ پوست

:مزایا این محصول بهترین شیر پاک کن صورت ویتامین C می باشد. شیر پاک کن ویتامین C قوی و تضمین شده است که به محافظت از پوست در برابر آنتی اکسیدان ها و رادیکال های آزاد کمک می کند و حتی می تواند به محاظت در برابر آفتاب سوختگی نیز کمک کند این جوان کننده دارای موادی سرشار از مواد طبیعی و آلی می باشد و اولین باری که از آن استفاده کنید موجب ترمی جوانی و طراوت پوست شما می شود.

دستور العمل صورت خود را بشویید. مقداری از محصول را با حرکات ارام بر روی پوست بمالید تا خوب جذب آن شود یا پد پنبه ای را با شیر پاک کن خیس کنید و به آرامی برروی صورت چشمها و گردن بکشید تا همه را پاک سازد

نحوه مصرف : روزی دو بار هنگام صبح و عصر پس از شستن صورت از این سرم استفاده کنید و یا اینکه با این سرم به شکل دورانی صورت خود را ماساژ دهید تا بهتر جذب گردد

 شیر پاک کن روشن کننده و جوان کننده ی پوست ویتامین C

روشن کننده ی پوست

محرک جوان کننده ی سلول ها

مزایا: ویتامین ، محرکی قوی به منظور افزایش تولید کلاژن برا انواع مختلف پوست می.باشد به پوست روشنایی می بخشد و فرآیند جوان سازی سلولهای پوستی را تحریک میکند این ماده برای جوان تر به نظر رسیدن پوست طراحی شده است پوست را به وسیله ی پوششی از مواد و عناصر سالم و سودمند مغذی می.کند فرمولاسیون متوازن و ویژگی جوان کنندهی این ،لوسیون کمک به جوان تر نشان دادن پوست می کند.

دستور العمل از این لوسیون هم در شب و هم در روز میتوان استفاده کرد. روزانه صورت گردن و سینه را نمناک کنید و بعد از این محصول استفاده کنید به آرامی آن را بر روی پوست ماساژ دهید با آب شست و شو دهید و یا با پدهای پنبه ای آن را پاک کنید هم چنین این لوسیون برای پاک کر دن آرایش مناسب است.

نحوه مصرف : روزی دو بار هنگام صبح و عصر پس از شستن صورت از این سرم استفاده کنید و یا اینکه با این سرم به شکل دورانی صورت خود را ماساژ دهید تا بهتر جذب گردد. 

مشخصات

مشخصات تخصصی

 • تنوع رنگ بندی
  ندارد
 • مناسب برای
  انواع پوست
  پوست صورت
 • بافت محصول
  مایع

مشخصات عمومی

 • نوع محفظه محصول
  قطره چکانی
  محفظه شیشه ای
 • عدم انجام تست حیوانی
  دارد
 • دارای
  مجوز بهداشت از کشور سازنده
 • کشور سازنده
  امارات
 • حجم محصول
  100 میل
 • وزن محصول
  100 میل

توضیحات

 • (اختیاری)
  محصولات دکتر راشل👌🏻
  اسانس تونر(اسانس شیرپاکن) دکتر راشل🍊 و شیرپاکن دکتر راشل🍊 اسانس شیر پاک کن روشن کننده و جوان کننده ویتامین C . آنتی اکسیدان ، سفید کننده پاک کنندگی، کاهش منافذ پوست :مزایا این محصول بهترین شیر پاک کن صورت ویتامین C می باشد. شیر پاک کن ویتامین C قوی و تضمین شده است که به محافظت از پوست در برابر آنتی اکسیدان ها و رادیکال های آزاد کمک می کند و حتی می تواند به محاظت در برابر آفتاب سوختگی نیز کمک کند این جوان کننده دارای موادی سرشار از مواد طبیعی و آلی می باشد و اولین باری که از آن استفاده کنید موجب ترمی جوانی و طراوت پوست شما می شود. دستور العمل صورت خود را بشویید. مقداری از محصول را با حرکات ارام بر روی پوست بمالید تا خوب جذب آن شود یا پد پنبه ای را با شیر پاک کن خیس کنید و به آرامی برروی صورت چشمها و گردن بکشید تا همه را پاک سازد نحوه مصرف : روزی دو بار هنگام صبح و عصر پس از شستن صورت از این سرم استفاده کنید و یا اینکه با این سرم به شکل دورانی صورت خود را ماساژ دهید تا بهتر جذب گردد شیر پاکن دکتر راشل🍊 شیر پاک کن روشن کننده و جوان کننده ی پوست ویتامین C روشن کننده ی پوست محرک جوان کننده ی سلول ها مزایا: ویتامین ، محرکی قوی به منظور افزایش تولید کلاژن برا انواع مختلف پوست می.باشد به پوست روشنایی می بخشد و فرآیند جوان سازی سلولهای پوستی را تحریک میکند این ماده برای جوان تر به نظر رسیدن پوست طراحی شده است پوست را به وسیله ی پوششی از مواد و عناصر سالم و سودمند مغذی می.کند فرمولاسیون متوازن و ویژگی جوان کنندهی این ،لوسیون کمک به جوان تر نشان دادن پوست می کند. دستور العمل از این لوسیون هم در شب و هم در روز میتوان استفاده کرد. روزانه صورت گردن و سینه را نمناک کنید و بعد از این محصول استفاده کنید به آرامی آن را بر روی پوست ماساژ دهید با آب شست و شو دهید و یا با پدهای پنبه ای آن را پاک کنید هم چنین این لوسیون برای پاک کر دن آرایش مناسب است. نحوه مصرف : روزی دو بار هنگام صبح و عصر پس از شستن صورت از این سرم استفاده کنید و یا اینکه با این سرم به شکل دورانی صورت خود را ماساژ دهید تا بهتر جذب گردد.
ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
1906
۱۹۸,۰۰۰
۰%
۱۹۸,۰۰۰

محصولات مرتبط

ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید