شامپو خشک

هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
31745

ناموجود

معرفی

شامپو خشک

اورجینال

دو برند مطرح دنیا لورال پاریس و ولا

با اسپری کردن شامپو خشک در عرض 2 دقیقه چربی ریشه مو و کف سر برطرف شده و بدون باقی ماندن هیچ ردی، موها تمیز و سالم می‌شوند. 

بررسی تخصصی

شامپو خشک

اورجینال

 دو برند مطرح دنیا لورال پاریس و ولا

 با اسپری کردن شامپو خشک در عرض 2 دقیقه چربی ریشه مو و کف سر برطرف شده و بدون باقی ماندن هیچ ردی، موها تمیز و سالم می‌شوند. شامپو خشک با فرمولاسیون ویژه خود برای مواقعی که مو چرب شده اما به شامپو دسترسی ندارید، انتخاب مناسبی است. این شامپو خشک علاوه بر تمیز کردن مو، به ریشه مو حجم داده و از چسبیدن آن به کف سر نیز جلوگیری می‌کند. اشامپو خشک نیازی به آبکشی نداشته و بعد از اسپری بلافاصله چربی مو را از بین می‌برد. برای استفاده از این شامپو خشک، کافیست آن را با فاصله از مو نگه دارید و اسپری کنید. سپس به کمک شانه با نوک انگشتان، شامپو را جذب مو کنید. استفاده از این شامپو برای استفاده روزمره توصیه نشده و برای مواقع ضروری مناسب است.

♥️اسپری شامپو خشک ولا مدل Style Refresh & Volume

 با از بین بردن چربی موها، موهایی خوشبو و تمیز برای مصرف کننده به ارمغان می آورد و در عین حال بافت و حجم طبیعی به موها می بخشد. این محصول به سرعت خشک می شود و هیچگونه مواد اضافی روی موها باقی نمی گذارد. همچنین در ترکیبات آن از یک ماده ویژه "سیلیکا" برای افزایش حجم فوری موها استفاده شده که باعث افزایش حجم موها می شود. استفاده از این محصول برای کسانی که در مسافرت هستند، یا قرار کاری مهمی دارند و عجله دارند و موهایشان چرب است و یا به بیماران که به طور کلی به حمام و آب دسترسی ندارند بسیار مناسب است. شامپو خشک ولا حجمی معادل 180 میل دارد؛ بافت و حجم طبیعی به موها می دهد و با تمیز کردن فوق العاده موها امروزه محبوبیت زیادی دارد.

💖💙روت لیفتینگ

 مناسب موهای نازک و کم حجم رفع چربی مو بدون ایجاد رد سفیدی حجم دهنده ریشه مو

 💙اکسترا کلای

مناسب برای کف سر چرب حجم دهنده ریشه مو حاوی سه نوع خاک رس 

مشخصات

مشخصات تخصصی

 • تنوع رنگ بندی
  تک رنگ
 • مناسب برای
  انواع مو
 • بافت محصول
  مایع

مشخصات عمومی

 • نوع محفظه محصول
  محفظه فلزی
  استوانه ای
 • عدم انجام تست حیوانی
  دارد
 • دارای
  مجوز بهداشت از کشور سازنده
 • کشور سازنده
  چین
 • حجم محصول
  180 میل
 • وزن محصول
  200 گرم

توضیحات

 • (اختیاری)
  شامپو خشک
  اورجینال دو برند مطرح دنیا لورال پاریس و ولا با اسپری کردن شامپو خشک در عرض 2 دقیقه چربی ریشه مو و کف سر برطرف شده و بدون باقی ماندن هیچ ردی، موها تمیز و سالم می شوند. شامپو خشک با فرمولاسیون ویژه خود برای مواقعی که مو چرب شده اما به شامپو دسترسی ندارید، انتخاب مناسبی است. این شامپو خشک علاوه بر تمیز کردن مو، به ریشه مو حجم داده و از چسبیدن آن به کف سر نیز جلوگیری می کند. اشامپو خشک نیازی به آبکشی نداشته و بعد از اسپری بلافاصله چربی مو را از بین می برد. برای استفاده از این شامپو خشک، کافیست آن را با فاصله از مو نگه دارید و اسپری کنید. سپس به کمک شانه با نوک انگشتان، شامپو را جذب مو کنید. استفاده از این شامپو برای استفاده روزمره توصیه نشده و برای مواقع ضروری مناسب است. ♥️اسپری شامپو خشک ولا مدل Style Refresh & Volume با از بین بردن چربی موها، موهایی خوشبو و تمیز برای مصرف کننده به ارمغان می آورد و در عین حال بافت و حجم طبیعی به موها می بخشد. این محصول به سرعت خشک می شود و هیچگونه مواد اضافی روی موها باقی نمی گذارد. همچنین در ترکیبات آن از یک ماده ویژه "سیلیکا" برای افزایش حجم فوری موها استفاده شده که باعث افزایش حجم موها می شود. استفاده از این محصول برای کسانی که در مسافرت هستند، یا قرار کاری مهمی دارند و عجله دارند و موهایشان چرب است و یا به بیماران که به طور کلی به حمام و آب دسترسی ندارند بسیار مناسب است. شامپو خشک ولا حجمی معادل 180 میل دارد؛ بافت و حجم طبیعی به موها می دهد و با تمیز کردن فوق العاده موها امروزه محبوبیت زیادی دارد. 💖💙روت لیفتینگ مناسب موهای نازک و کم حجم رفع چربی مو بدون ایجاد رد سفیدی حجم دهنده ریشه مو 💙اکسترا کلای مناسب برای کف سر چرب حجم دهنده ریشه مو حاوی سه نوع خاک رس
ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
31745
۰
۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید