شیر بدن

MANGO
هنوز نظری برای این کالا ثبت نشده است
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
426
۸۵,۰۰۰

معرفی

شیر بدن اورجینال

بررسی تخصصی

شیربدن چیست؟

شیر بدن با داشتن بافتی سبک و رقیق، آب بیشتری در بافت خود دارد و به سرعت جذب پوست می‌شود. این محصول با توجه به آبرسانی بالایی که دارد، مناسب افرادی است که پوست خیلی خشک دارند. قابلیت جذب سریع و بالای آن باعث می‌شود حس کشیدگی و خشکی از روی پوست رفع و احساس آرامش ایجاد شود.

در ترکیبات انواع شیرهای بدن، پروتئین‌های شیری و ویتامین‌هایی مانند A ,E و D وجود دارد. ویتامین‌های A و D به بازسای پوست کمک می‌کنند و باعث کاهش چین و چروک‌های آن می‌شوند. ویتامین E هم با اثر مخرب رادیکال‌های آزاد روی پوست مبارزه می‌کند و ویژگی جوانسازی و ضد چروک دارد.

پروتئین‌های شیر موجود در شیر بدن هم موجب نرمی پوست خشک و مانع پوسته پوسته شدن و خارش آن می‌شوند. همچنین، این محصول به سبب دارا بودن اسید لاکتیک، از آفتاب سوختگی تا حد زیادی جلوگیری می‌کند. انواع شیرهای بدن به دلیل دارا بودن ویتامین‌ها و پروتئین در ترکیبات خود از خاصیت آبرسان، مغذی و جوانساز برخوردارند.

این محصولات را حتی می‌توان برای درمان ترک‌های پوستی بعد از دوران بارداری به کار برد. در ضمن، استفاده از آنها در طول دوران بارداری مانع ایجاد ترک‌های پوستی خواهد شد. بادی میلک به علت آبرسانی بالایی که دارد ، اکسیژن رسانی به پوست را افزایش داده ، به ترمیم بافت فرسوده پوست کمک کرده و در نتیجه پوست جدید و شفافی را برایتان به ارمغان می آورد.

مشخصات

مشخصات تخصصی

 • تنوع رنگ بندی
  ندارد
 • مناسب برای
  انواع پوست
 • بافت محصول
  مایع
  نرم خمیری

مشخصات عمومی

 • نوع محفظه محصول
  محفظه پلاستیکی
 • عدم انجام تست حیوانی
  دارد
 • دارای
  مجوز بهداشت از کشور سازنده
 • کشور سازنده
  چین
 • حجم محصول
  300 میل
 • وزن محصول
  380 گرم

توضیحات

 • (اختیاری)
  شیر بدن اورجینال
  شیربدن چیست؟ شیر بدن با داشتن بافتی سبک و رقیق، آب بیشتری در بافت خود دارد و به سرعت جذب پوست می شود. این محصول با توجه به آبرسانی بالایی که دارد، مناسب افرادی است که پوست خیلی خشک دارند. قابلیت جذب سریع و بالای آن باعث می شود حس کشیدگی و خشکی از روی پوست رفع و احساس آرامش ایجاد شود. در ترکیبات انواع شیرهای بدن، پروتئین های شیری و ویتامین هایی مانند A ,E و D وجود دارد. ویتامین های A و D به بازسای پوست کمک می کنند و باعث کاهش چین و چروک های آن می شوند. ویتامین E هم با اثر مخرب رادیکال های آزاد روی پوست مبارزه می کند و ویژگی جوانسازی و ضد چروک دارد. پروتئین های شیر موجود در شیر بدن هم موجب نرمی پوست خشک و مانع پوسته پوسته شدن و خارش آن می شوند. همچنین، این محصول به سبب دارا بودن اسید لاکتیک، از آفتاب سوختگی تا حد زیادی جلوگیری می کند. انواع شیرهای بدن به دلیل دارا بودن ویتامین ها و پروتئین در ترکیبات خود از خاصیت آبرسان، مغذی و جوانساز برخوردارند. این محصولات را حتی می توان برای درمان ترک های پوستی بعد از دوران بارداری به کار برد. در ضمن، استفاده از آنها در طول دوران بارداری مانع ایجاد ترک های پوستی خواهد شد. بادی میلک به علت آبرسانی بالایی که دارد ، اکسیژن رسانی به پوست را افزایش داده ، به ترمیم بافت فرسوده پوست کمک کرده و در نتیجه پوست جدید و شفافی را برایتان به ارمغان می آورد.
ثبت نقد و بررسی

امتیاز و دیدگاه کاربران

از مجموع ۰ امتیاز
شما هم درباره این کالا دیدگاه ثبت کنید
خرید کالا
شناسه‌ی کالا
426
۸۵,۰۰۰
ورود/ثبت نام
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید

رمز عبور خود را وارد نمایید
کد یکبار رمز خود را وارد کنید
شماره موبایل یا پست الکترونیک خود را وارد کنید
لطفا کد یکبار رمز ارسال شده به ایمیل یا موبایل خود را وارد کنید
شما قبلا وارد شده اید